fbpx

Brazylia

Brazylia to jeden z największych krajów na świecie. Aż ciężko sobie wyobrazić ile czasu trzeba by w nim spędzić żeby zobaczyć choć połowę jego najciekawszych atrakcji. W samym Rio de Janeiro można siedzieć tygodniami i je eksplorować. Ogromna Amazonia – ciężko się zdecydować, w który obszar pojechać, żeby wrócić jak najbardziej usatysfakcjonowanym. Wspaniałe przyrodnicze miejsca, bogata fauna i flora i oczywiście dobra pogoda. Kiedy pojechać do Brazylii? Wyśmienitym momentem jest czas karnawału w Rio. Uczestniczenie w tym wydarzeniu może być życiowym doświadczeniem dla wielu turystów. Jako wstęp do pobytu w Brazylii będzie idealny.

Jaka jest Brazylia?

Tropikalna, egzotyczna, żwawa, energiczna. Pełna mocy i kolorów. Żyjąca futbolem. To, co trzeba koniecznie zrobić w Brazylii to wybrać się na mecz piłkarski. Sposób w jaki kibice dopingują swoje drużyny, jak żyją atmosferą stadionu… Niebywała gratka nie tylko dla fanów futbolu, ale w ogóle, dla fanów sportu.

Dużo czasu warto także spędzić na brazylijskim wybrzeżu. Mnóstwo czystych i szerokich plaż stanowi świetną ofertę dla kochających wylegiwanie się na piasku.