Skip to main content
search
0

Przedstawiamy Wam nową ofertę, która pozwoli oszczędzać pieniądze przy okazji rezerwacji noclegów, lotów, samochodów, ale i nie tylko. Dzięki Bonusway zorganizujecie swoje podróże taniej. Po prostu. Bez żadnych haczyków. 

Spis treści

Czym jest Bonusway?

To nowy na polskim rynku serwis oferujący zwroty gotówki za zakupy i rezerwacje, dzięki któremu możecie kupować taniej. Możecie kupować taniej wszystko, ale my skupimy się tradycyjnie na aspekcie związanym z podróżowaniem.

Jak działa?

Robiąc zakupy u partnerów serwisu otrzymujecie zwrot części zapłaconej kwoty w formie bonusu. Wysokość bonusów jest określona na dwa sposoby: stanowi procent wydanej przez nas kwoty, bądź wynosi określoną z góry sumę gotówki. Warto zwrócić na to uwagę, chcąc otrzymywać jak największe zwroty. Na przykład korzystając z Bonusway przy okazji rezerwacji biletów w PLL LOT otrzymujemy bonus w wysokości 8 zł, bez względu na to, czy rezerwujemy lot krajowy w cenie 149 zł, czy lot międzykontynentalny, który kosztuje ponad 2000 zł. Jeśli zatem ktoś lata sporo po własnym podwórku otrzymuje możliwość kupowania biletów o 5% taniej. To całkiem niezła obniżka, biorąc pod uwagę, że jedyne co trzeba zrobić, to kupować je, będąc zalogowanym w Bonusway.

Korzystanie ze zniżek ułatwia autorska wtyczka serwisu, którą można zainstalować w przeglądarce. Po jej uruchomieniu nie trzeba każdorazowo logować się do swojego profilu. Wystarczy mieć ją uruchomioną. Gdy wejdziemy na stronę sklepu, który jest partnerem Bonusway, pod paskiem zadań przeglądarki pojawi się informacja o dostępnej zniżce. Serwis umożliwia także tańsze kupowanie przewodników, czy podróżniczych książek. Wchodząc na stronę księgarni, na przykład po Poradnik taniego podróżowania, wygląda to w ten sposób:

bonusway

Promocja od promocji? Czemu nie!

Wracając jeszcze do lotów: na te długodystansowe znajdziecie zniżki oscylujące wokół 1-2%. Oznacza to, że za lot o wartości 2000 zł otrzymacie zwrot 20-40 zł.

Bonusway cały czas pozyskuje nowych partnerów, ale do tej pory najbardziej okazale wygląda chyba baza pośredników rezerwowania noclegów. Dostępne są wszystkie najważniejsze serwisy, m.in booking.com, czy hotelscombined.com. Teraz przy każdej dokonanej rezerwacji możemy otrzymać zwrot części wydanej kwoty. Każdy nocleg można zarezerwować kilka, bądź kilkanaście złotych taniej. Bonusway będzie w kontekście rezerwowania noclegów szczególnie opłacalny jeśli szukamy noclegów na dłuższy wyjazd, dla kilkuosobowej grupy. Posłużę się kolejnym przykładem: 5 osób wybiera się na 5 dni do Rzymu. Szukają dwóch podwójnych pokoi i jednego pojedynczego w hotelu trzygwiazdkowym. Jedna z tańszych ofert wynosi 4000 zł. Korzystając z Bonusway zapłacą 180 zł mniej.

Ale zdecydowanie najbardziej opłaca się wykorzystać Bonusway jako wsparcie swojego wyjazdu w wielu sektorach. Jeśli mamy w planach zakup biletu lotniczego, wypożyczenie auta i rezerwacje noclegów każdą z tych usług dostaniemy taniej po prostu dlatego, że skorzystamy z serwisu. Co więcej, w takiej sytuacji bonusy powinny osiągnąć wysokość potrzebną do wypłacenia.

Wśród partnerów Bonusway, oprócz działu Travel, znajdziecie także sklepy i usługi związane z elektroniką, ubraniami, zdrowiem i wyposażeniem wnętrz.

Kiedy to się opłaca?

Właściwie to opłaca się zawsze ponieważ to, co akurat chcecie kupić, kupicie dzięki Bonusway taniej. Zerknijmy jednak ile można szacunkowo zaoszczędzić wydając na podróże rocznie, dajmy na to, 7 300 zł.

bonusway

*kwoty szacunkowe, mogą różnić się minimalnie

Kwoty nie oszałamiają, ale ciężko pogardzić możliwością uzyskania niższej ceny, jeśli nie kosztuje to żadnego wysiłku. Każdy sam powinien wiedzieć najlepiej, ile wydaje w skali roku na podróże i będzie w stanie łatwo oszacować ile oszczędzi korzystając z serwisu. Na pewno oszczędności będą większe, jeśli będziemy korzystać z serwisu także przy okazji innych zakupów.

Wszystko fajnie, ale w jaki sposób pieniądze trafią do mnie z powrotem?

Po dokonaniu zakupu serwis odnotowuje bonus na koncie kupującego. Gdy suma bonusów osiągnie wartość 40 zł, wtedy można wypłacić pieniądze. Na konto, w postaci gotówki. Informacja dla nerwusów – bonusy nie spływają na konto w serwisie zaraz bezpośrednio po dokonaniu zakupu produktu lub usługi. Czas ich dotarcia waha się od kilku do kilkunastu dni. By dowiedzieć się jak długo trzeba czekać i dlaczego tyle, wystarczy kliknąć w odnośnik „Więcej na temat sklepu” znajdujący się pod interesującą nas ofertą.

Na dobry początek mały prezent od nas i od Bonusway – jeśli założycie konto za pośrednictwem tego odnośnika otrzymacie extra 15 zł bonusu do pierwszych zakupów.

Załóż swoje konto

Z serwisu korzysta już 1 500 000 ludzi na całym świecie. Polecając serwis znajomym można otrzymać kolejne bonusy.

Za rok dam znać jak to wyszło u mnie.

Dołącz do dyskusji! 2 komentarze

Miejsce na Twój komentarz

*