Skip to main content
search
0

Jednym z dobrych sposobów na tanie wakacje jest skorzystanie z promocyjnych ofert turystycznych przygotowywanych lub zbieranych przez specjalną grupę serwisów. Dotyczą one przede wszystkim miejsc noclegowych, ale także przelotów, wypożyczalni samochodów i innych usług związanych z podróżowaniem. Oto krótka lista stron, które warto znać mając w planach oszczędne wakacje.

Spis treści

Gdzie szukać noclegów w promocjach?

Travelist

Travelist to przede wszystkim wyszukiwarka atrakcyjnych cen hoteli. Ma bardzo przyjemnie rozbudowany system filtrów. Możecie wybierać spośród takich kategorii jak SPA, Bałtyk, City Break lub na przykład Zagranica. Da się także sortować oferty ze względu na standard, wielkość pokoju, regiony, terminy, czy udogodnienia. Zaletą jest czytelne i schludne przedstawianie ofert. W planowaniu pobytów bardzo pomaga również kalendarz. Ciekawą opcją jest możliwość kupienia w serwisie karty podarunkowej na prezent.

Travel.Godealla

Działalność serwisu polega na agregowaniu treści ze stron zniżkowych. Znajdziecie tu prawie 6000 ofert turystycznych. Nie ma tak rozbudowanej siatki filtrów, ale możemy posegregować oferty wg czasu ich dodania lub ekskluzywności. Pomocna jest też mapa obiektów. Bardzo dużo ofert zagranicznych. Na Travel.Godealla możecie znaleźć więcej ciekawych promocji niż tylko miejsca noclegowe. Wśród ofert znajdują się też rejsy statkami, wyprawy rowerowe, trekkingi, bilety promowe, prezenty a’a paintball laserowy.

Kuptravel

Kuptravel proponuje przede wszystkim dłuższe pobyty w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych. Zarówno w Polsce jak i za granicą. Wygląd serwisu z pewnością mógłby być mniej krzykliwy i bardziej przejrzysty. W odnajdywanych na KupTravel ofertach można skorzystać z wielu ich wariantów, ale trzeba się wczytać dobrze w warunki pobytu.

Triverna

Wyszukiwarka skupiająca tylko i wyłącznie oferty hoteli. Bardzo przydatnym narzędziem jest możliwość odcedzenia ofert obowiązujących w czasie świąt i długich weekendów. Triverna daje możliwość segregowania promocji także wg. charakteru miejsc. Możemy przefiltrować oferty szukając zamków i pałaców albo nawet designerskich basenów. Rzecz bardzo przydatna dla osób szukających konkretów. Istnieje również możliwość wyszukiwania obiektów na interaktywnej mapie, co jest bardzo pomocne.

WakacyjniPiraci

Najbardziej przebojowy ze wszystkich tego typu serwisów. Twórcy WakacyjnychPiratów przygotowali zbiór promocyjnych ofert w kategoriach: Loty, Pakiety, Hotele, Rejsy, Różne. W kategorii Pakiety znajdziecie propozycje wyjazdów złożone z kilku ofert po promocyjnych cenach np. lot+nocleg+samochód. Dość przejrzysty interfejs i możliwość dołączenia do grupy na WhatsApp’ie z najświeższymi hitowymi promocjami.

 

Groupon/getaways

Na koniec stary sprawdzony Groupon. Do zalet podstrony Getaways należą ciekawe filtry destynacji i przejrzyste menu rezerwacji. W ofercie znajdujemy też szczegółowy wykaz kosztów dzięki któremu dokładnie dowiadujemy się ile zaoszczędzamy dzięki ofercie.

Dołącz do dyskusji! 4 komentarze

Miejsce na Twój komentarz

*