fbpx

Pisząc to zdanie zaginam czasoprzestrzeń. Siedzę w pizzerii w Czersku (woj. pomorskie), w której z głośników leci radio w Rzeszowa… Wracając do meritum nareszcie Pać-Man będzie miał wycisk! Poniżej wynik dzisiejszego losowania.

Losowanie 15

Miałem dzisiaj możliwość wylosowania 4 kierunków. Dodatkowo zablokowałem jedynkę kartą:

9-zakaz-jazdy

“Zakaz Jazdy”. Tym samym w talii nie pozostała mi już żadna dziewiątka do wykorzystania. Na kostce najpierw wypadła jedynka. Zadziałał “Zakaz Jazdy”, więc rzuciłem drugi raz i wypadła dwójka:

losowanie15

(właśnie Panie z knajpki w której siedzę przyniosły mi herbatę na koszt firmy, musze wyglądać kiepsko…). Zachód zatem. Ale nie o jedną kropkę, tylko o dwie, bowiem nareszcie wykorzystuję kartę “Wycisk”:

10_wycisk

Jutro Pać-Mana czeka więc ponad 150 km do zrobienia mniej więcej na tej trasie:

http://goo.gl/maps/slJCO

Dodatkowo znowu wybieracie kierunek, który będzie dla Pać-Mana zablokowany w jutrzejszym losowaniu, czyli macie drugą możliwość wykorzystania karty “Zakaz Jazdy”. Tym razem głosowanie będzie na profilu facebookowym w komentarzach pod dzisiejszym postem. Głosujecie do jutra, do godziny 15:00. Kierunek z największą liczbą głosów zostanie zablokowany. Oto możliwe kierunki trzy kierunki:

losowanie16

Jeszcze jedna wiadomość. Jeżeli nic niespodziewanego się nie stanie Pać-Man swoją ostatnią kropkę zje w sobotę, po czym uda się w drogę powrotną do domu. Miało być około 20 dni. Dwie karty wypoczynku przenoszę więc na koniec i 18 dzień wyprawy będzie tym ostatnim.

Na opis przygód z trasy nie mam już dzisiaj czasu. Do usłyszenia!

[fb-like]

Pać-Man

Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Miejsce na Twój komentarz

*