Skip to main content
search
0

Dostąpiliśmy zaszczytu zostania jurorami w zabawie „Podejmij wyzwanie drużyny BeeFree”, w której wygrać można sylwestra dla 10 osób w Turcji. Aby zwyciężyć trzeba wraz z grupą znajomych jak najlepiej wykonać kilka zadań od blogerów reprezentujących różne dziedziny życia. Od dzisiaj można mierzyć z pierwszym zadaniem naszego autorstwa.

Organizatorzy konkursu musieli jakoś poradzić sobie z wpasowaniem nas dwóch do grafiki konkursowej – tak powstał paragonowy potwór:

Jak Wasze dzieci będą niegrzeczne to możecie je nami postarszyć

 

Na czym polega zabawa?

TUTAJ znajduje się link do aplikacji na facebooku, w której wykonujemy wszystkie zadania. Można znaleźć tak również zasady zabawy, opis nagród i aktualną klasyfikację.

Na czym polega nasze zadanie?

Kiedyś podróżowanie wyglądało trochę inaczej niż w obecnych czasach. Było trudniej, ale i ciekawiej. Dlatego postanowiliśmy, że naszym zadaniem będzie odnalezienie ludzi, którzy podróżowali przed 1990 rokiem i którzy mają w związku z tym do opowiedzenia ciekawe historie. Zresztą Bartek lepiej Wam to wytłumaczy:

Jeśli nie macie jeszcze planów na sylwestra zbierzcie ekipę, dołączcie do zabawy, wygrajcie i napiszcie nam po powrocie ładny paragon!

[fb-like]

 

Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Miejsce na Twój komentarz

*