Skip to main content
search
0

Paragon, mimo że zaczął ospale wypuszczać owoce naszych zgrzebnych prac, wciąż woli delektować się słońcem i nie opuszcza zbyt często ulubionego hamaka. Jak by za oknem się nie działo, jest tak jak powiedział Hieraklit, panta rhei, wszystko płynie, także nie może być tak, że nic się nie dzieje. Śpieszymy poinformować o tym co słychać wokół Paragonu i jego przyjaciół. Kto nie lubi być dobrze poinformowany?

Dobiegł końca facebookowy rebusowy konkurs. Stawiliście dzielnie czoła łącznie 31 obrazkom-zgadywankom. Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielił Kuba Wiśnicki i to on dostanie nagrodę niespodziankę! A jest nią książka „Samsara” Tomka Michniewicza i pocztówka od nas z Indii bądź Nepalu. Wszystkie zagadki znajdziecie w naszym facebookowym albumie Rebusy.

A propos pocztówek. Nasz kolega fizyk Wojtek, który też podróżuje i pisuje nawet paragony organizuje Akcję Kartkę, z której przychód będzie przeznaczony na leczenie jego chorej koleżanki Dominiki. Za 25zł można sobie zamówić pocztówkę od wybranego podróżnika, który przyłączył się do akcji. Oczekujesz czegoś więcej niż kartki od dziewczyny z Barcelony z podpisem „Całusy Kochanie”? A może znudziły Ci się otrzymywane rokrocznie pocztówki od cioci z Ameryki z wizerunkiem Statuy Wolności? Pragniesz czegoś bardziej odlotowego? Twoje serce bije mocniej na widok olśniewających i niedostępnych na Polskiej Poczcie kartek? Każ przysłać sobie pocztówkę z Kirgistanu, Białorusi, Chin (od Fizyka), Nepalu, Indii (od nas) czy Gruzji, Turcji, Litwy, Serbii (od Anii) i Bałkanów(Pędzel i Frendzel)! U nas wysyłkę masz pewną jak w banku! Najlepsze kartki, najbardziej szlachetne charaktery pisma, najgorętsze pozdrowienia! Wakacje 2012, nie przegap okazji!

Szczególnie zachęcamy do zamawiania kartek od nas gdyż mamy z Fizykiem cichą rywalizację o to, kto wyśle więcej pocztówek, a przegrywamy już ponoć 5-0 więc trochę nam głupio i wstyd. Liczymy, że pomożecie, idea na prawdę warta uwagi, pomysł nieskomplikowany, a pocztówka z Nepalu powieszona na lodówce magnesem z Liptona zawsze będzie klawo wyglądała. I oczywiście Karma! Zamawiając pocztówkę zwiększacie swoje szanse na wyzwolenie się z cyklu reinkarnacji!

Wysyłających ciągle przybywa, zachęcamy do przyłączenia się do akcji na fejsie i wirusowego rozpylania wieści o inicjatywie. Wszelkie pozostałe informacje o akcji i jej funkcjonowaniu znajdziecie na http://fizyk-w-podrozy.blogspot.com/p/akcja-kartka-pocztowki-ze-swiata-dla.html

Oprócz Fizyka znamy jeszcze ekipę peronu4 i oni też mają do Was interes. Tak się dziwnie złożyło, że ktoś z tygodnika Wprost przypadkowo wszedł na ich portal, nie wiadomo dlaczego, ale mu się tam spodobało i tym samym nominował ją do nagrody Najlepszej Strony Czerwca. Jeśli więc też  jakimś niefartownym zbiegiem okoliczności darzycie peronistów sympatią i uznaniem bądź też po prostu nie chcecie aby Najlepszą Stroną Czerwca został wirtualny salon jubilerski kliknijcie w Peron4 wśród Złotych Stron tygodnika Wprost i wyślijcie tego smska. Z tego co pamiętam nam kiedyś również były takie potrzebne więc okazujemy teraz przenikliwą empatię.

Okej, pierwsza część newsa, poświęcona ściąganiu haraczy i wymuszeniom już za nami, teraz coś miłego. Kończymy dodawanie paragonów i kiedy już wszystkie zostaną ułożone w bazie ruszamy z konkursem publiczności (za 2-3 dni). W 3 edycji konkursu najlepszy paragon wybrało jury, teraz to audytorium wskaże swojego faworyta. Zwycięży paragon z największą ilością punktów (like’ów), a jego autor otrzyma nagrodę … (póki co) niespodziankę. Będąc wciąż w temacie paragonów – jak Wam przypadkowo kursor wskoczy na zakładkę Paragony kliknijcie bez wahania. W toku jest przygotowanie świeżego, bardziej czytelnego i przyjaznego menu, które ułatwi szukanie potrzebnych informacji. To samo dzieje się w zakładce Porady, a chodzą też słuchy, że i w Zdjęciach się coś ruszy. Jak zwykle czekamy na opinie, choć pewnie jak zwykle mało kto będzie chciał się nią bezpłatnie podzielić.

A jeśli macie dla nas coś godnego polecenia na temat Indii i Nepalu – od dydaktycznych ksiąg po luźne tomiki i słodko-gorzkie bollywoodzkie produkcje, wciąż czekamy!

bartek podpis

 

[fb-like]
Przeczytaj następny tekst

Miejsce na Twój komentarz

*