Skip to main content
search
0

Ponieważ nie każdy posiada konto na Facebooku prezentujemy Wam rebusy, które przez ostatnie tygodnie umieszczaliśmy na naszym Fejsowym Fanpage’u. Co środę wieczorem dajemy Wam okazję do wykazaniu się umiejętnościami szybkiego kojarzenia. Czasem są to zagadki, w których liczy się refleks, a czasem trzeba potężnie wysilić szare komórki żeby dojść do rozwiązania.

Jak do tej pory grupę naszych zwycięzców stanowią: Asia Bajorek (dwa), Konrad Warzocha, Kasia Kata, Kasia Bieleń, Natalia Kret, Oliver Lubas (dwa), Agnieszka Szaro, Maciek Mazur, Anita Gurbisz, Kuba Chlebowski, Karolina Majczak i Kuba Wisnicki (dwa).

Uwaga! Konkurs! Od tej pory będziemy zapisywali, kto jako pierwszy odgadł rebus danego dnia (bez uwzględniania dotychczasowych wyników). Rebusy pojawiają się na naszym Fanpagu na Facebooku co środę (z małymi wyjątkami) między 20:00, a 22:00 (+/- 1h). Osoba, która zbierze najwięcej punkcików do końca czerwca otrzyma od nas upominek – niespodziankę z Maroko.

A oto dotychczasowe zagadki. Hasło do każdej z nich stanowi nazwa wybranego przez nas miasta lub szczytu. Ułożone są one w kolejności od najłatwiejszych do najtrudniejszych (na podstawie czasu odgadnięcia z Facebooka).

Rebus 1

Rebus 2

Rebus 3

Rebus 4

 

Rebus 5

Rebus 6

 

Rebus 7

 

Rebus 8

Rebus 9

Rebus 10

Rebus 11

 

Rebus 12

 

 

Rebus 13

 

Rebus 14

 

 

Rebus 15

 

To by było na tyle. Jeśli bardzo będziecie chcieli poznać rozwiązanie to można zajrzeć na Facebooka, ale tego nie polecamy! Zapraszamy do naszej co środowej zabawy!

[fb-like]

 

Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Miejsce na Twój komentarz

*