Skip to main content
search
0

Udało się! Właśnie ukazały się oficjalne wyniki II etapu konkursu na Bloga Roku 2011. W kategorii Podróże i szeroki świat udało nam się z liczbą 284 głosów zająć szóste miejsce (cała klasyfikacja). Teraz z najlepszej dziesiątki jury, czyli Tomek Michniewicz, wybierze 3 najlepsze jego zdaniem blogi, które będą walczyły o nagrodę główną . Przez cały okres trwania konkursu lawirowaliśmy między 3. a 7. miejscem, cały czas dzielnie trzymając się w dziesiątce i choć na końcu było gorąco, udało się.

To dla nas ogromny sukces, w końcu mamy tylko roczek. Bardzo, bardzo dziękujemy Wam za każdego sms’a, za informowanie znajomych, za zainteresowanie i motywację do działania. Na pewno będzie bardzo ciężko dostać się do finałowej trójki, ale różne cuda się zdarzają. Będziemy Was informować na bieżąco.

Jeszcze raz dziękujemy!

Patryk i Bartek

Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Miejsce na Twój komentarz

*