Skip to main content
search
Konkurs fotograficzny „Odkrywaj więcej” dobiegł końca. W niniejszym wpisie poznacie jego zwycięzcę wybranego spośród Was, relację z warsztatów fotografii podróżniczej i zaproszenie do rywalizacji kolejnej rywalizacji, tym razem w konkursie Amundsen Photo Awards.

W zeszłym miesiącu na naszym profilu na FB przedstawiałem Wam możliwość wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Odkrywaj więcej”. W komentarzach pod wpisem konkursowym zamieściliście prawie 40 fantastycznych zdjęć. Spośród nich wybrałem jedno, które moim zdaniem przedstawiało największą wartość. Oto i ono:

Jego autorką jest Monika Pawelec, której serdecznie gratulujemy! W nagrodę Monika wzięła udział w warsztatach z guru fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem, na co dzień pracującym dla National Geographic Polska. W warsztatach wzięło udział kilkanaście osób, autorów blogów podróżniczych i zwycięzców innych odsłon konkursu „Odkrywaj więcej” przeprowadzonych na tychże blogach.

 

Warsztaty z Marcinem Dobasem w kinie Wisła. Fot. Marquard Media Polska

Warsztaty z Marcinem Dobasem w kinie Wisła. Fot. Marquard Media Polska

 

Warsztaty z Marcinem Dobasem w kinie Wisła. Fot. Marquard Media Polska

To jednak nie koniec konkursowych emocji. Bowiem właśnie wystartował kolejny konkurs, do którego możecie nadsyłać swoje fotografie – Amundsen Photo Awards. Tym razem do wygrania aparaty cyfrowe i sprzęt marki Olympus, a zdjęcia będzie oceniało jury w składzie: Marcin Dobas, Krzysztof Starnawski i Łukasz Nowicki. Konkurs trwa do 18 listopada 2018 roku. Swoje prace można przesyłać w 4 kategoriach (Zwierzęta, Ludzie, Krajobraz, Zimowa ekspedycja) poprzez specjalny formularz na stronie konkursu. Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału!

Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Miejsce na Twój komentarz

*