Skip to main content
search
0

Spis treści

Rozwiązanie konkursu (aktualizacja 21.10.2013)

Obrazek numer 1 pochodzi z Nowej Zelandii.

nowa-zelandia-konkurs

Obrazek numer 2 przedstawia Chile.

chile-konkurs

Obrazek nr 3 to Hiszpania.

hiszpania-konkurs

Czytniki Kindle otrzymują Tomasz (pierwszy odgadł Chile), Magdalena Janik (Hiszpanię), Rafał (Nową Zelandię).

Koszulki wędrują do (odgadli przynajmniej jeden obrazek jako następne osoby): Krzysztofa Szymańskiego, Olgi, Magdy, Usi, Łukasza, Marka, jacka, Pawła, Mateusza, Krzyśka, Tomka, Kamila Piaseckiego, Kuby, jikollo i Alicji Dworeckiej.

O adresy wysyłki zapytamy Was drogą mailową.

Natomiast najbardziej legendarne podpisy obrazków, za które należą się podróżnicze torby, to:

Nowa Zelandia – „Wielka równina telegraficzna” i „Pradolina zielonego lodowca”

Chile – „Wyżyna bezhoryzontalna” i „Mordercza pieszczota słońca”

Hiszpania – „Skalne pośladki w stringach” i „Przełyk diabła”.

Autorzy wiedzą czyja nazwa czyja ale również skontaktujemy się z Wami mailowo.

Gratulacje za dobrego nosa jak i za kreatywność!

———————————– koniec aktualizacji ———————————————–

Pisaliśmy całkiem niedawno o kampanii Voyage organizowanej przez Heinekena polegającej na wysyłaniu ludzi kompletnie nie znających trudów i piękna samodzielnych podróży w miejsca egzotyczne, dzikie by zmienić ich z zasiedzianych telemaniaków w legendarnych podróżników. Teraz sami możecie wziąć udział w akcji i wygrać atrakcyjną podróż.

Trwa konkurs, w którym co miesiąc do wygrania jest podróż w nieznane. Wszystkie informacje i zasady zabawy oraz aplikację służącą do rozwiązywania quizu znajdziecie na stronie Heinekena. Zachęcamy by przyłączyć się do gry. Jeśli marzycie o przygodzie życia, o odwiedzeniu egzotycznego zakątka świata – można zrobić to na prawdę niewielkim wysiłkiem.

I my przygotowaliśmy mały quiz. Rozdamy Wam kilka gadżetów. Przed Wami konkurs ze znajomości geografii pt. „Gdzie to jest? Zostań legendarnym podróżnikiem”. Ekstremalny konkurs. Do wygrania 3x czytnik Kindle, 6 x torba podróżnicza, 15 x T-shirt.

Na takie nagrody zasługują tylko i wyłącznie legendarni podróżnicy. Żeby pretendować do miana legendarnego podróżnika trzeba doskonale orientować się w terenie. Poniżej widzicie trzy ponumerowane zdjęcia, przedstawiające bezdroża. Zdjęcia pochodzą z aplikacji konkursowej Heinekena. Zgadujecie, otrzymujecie nagrody, zostajecie naszymi legendarnymi podróżnikami 🙂

1. heineken-konkurs-3

2.heineken-konkurs-2

3.

heineken-konk-1

Żeby wygrać czytnik…

należy odgadnąć w jakim kraju znajdują się miejsca przedstawione na fotografiach. Czytniki otrzymają osoby, które będą najbliżej podania poprawnej odpowiedzi. Czyli jeśli na zdjęciu jest Kamerun i padną odpowiedzi Malta i Chiny to wygra osoba, która zasugerowała Maltę. Najlepiej oczywiście trafić w samo sedno. Wtedy zwycięstwo jest gwarantowane. W przypadku dwóch idealnych odpowiedzi decyduje czas udzielenia odpowiedzi. Mamy trzy czytniki do rozdania i trzy zdjęcia. W odpowiedziach wpiszcie numer zdjęcia, które odgadujecie. Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach. W poniedziałek ujawnimy rozwiązania. Jedna osoba może wygrać jeden czytnik.

Żeby otrzymać koszulkę…

Koszulki mamy dla 15 osób, które będą w zgadywance zaraz za zwycięzcami.

Żeby dostać torbę…

Legendarny podróżnik potrzebuje również odpowiedniej torby na swoje wyprawy. Sześć najciekawszych nazw miejsc przedstawionych na zdjęciach nagrodzimy takimi właśnie sakami. Wyobraźcie sobie, że przedstawione na fotografiach okolice miałyby się stać atrakcjami turystycznymi albo częścią parku narodowego. Jakbyście je nazwali? Wymyślajcie co Wam do głowy przyjdzie. Autorom dwóm najciekawszych nazw każdego miejsca wyślemy torby. Odpowiedzi również w komentarzach.

Konkurs kończymy w poniedziałek o 21. Wtedy uaktualnimy ten tekst i znajdziecie w nim rozwiązania oraz listę nagrodzonych.

Zabawa start!

PS Przy udzielaniu odpowiedzi wpisujcie prawdziwe e-maile żebyśmy mogli potem skontaktować się ze zwycięzcami.

Dołącz do dyskusji! 320 komentarzy

Miejsce na Twój komentarz

*