Skip to main content
search
0

Zaczynamy trzecią edycję konkursu na najlepszy Paragon z podróży „Paragoniada”!  Nasze ciekawe świata macki sięgają coraz dalej dzięki czemu udało nam się pozyskać bardziej atrakcyjne nagrody i przygotować zabawę w bardziej przyjazny dla Uczestników sposób. Zarażamy podróżowaniem na własną rękę ze zwielokrotnioną mocną!

 

Zależy nam, żeby Konkurs za każdym razem miał nowe, urozmaicające całą zabawę elementy. W tej edycji postanowiliśmy podzielić konkurs na 4 kategorie – posegregujemy Wasze zgłoszenia według kosztów podróży. Efektem ma być uwydatnienie tego, jak różnorodne i pomysłowe wyjazdy można zamknąć w kwotach do 500zł, 500zł-1200zł, 1200zł-2000zł i powyżej 2000zł. Tak właśnie wyglądają kategorie w bieżącej edycji. Zbieramy kolejne inspiracje, pomysły i praktyczne wskazówki.

Zwycięzców w każdej z kategorii wyłoni inny juror. W dwóch z nich poradzimy sobie sami, pozostałych dwóch zwycięzców wyłonią Grzesiek Król, współtwórca portalu peron4.pl oraz Tomek Michniewicz, autor książek „Samsara. Na drogach, których nie ma” oraz „Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów”.

Na laureatów w poszczególnych kategoriach czekają książki wydawnictw Bezdroża, Otwarte i Znak. Z grona zwycięzców swoich kategorii wyłonimy wspólnie głównego zwycięzcę, który otrzyma voucher na bilety lotnicze o wartości 2500zł  ufundowany przez Opodo.

Konkurs jak zwykle polega na przygotowaniu paragonu z podróży – opisu wyjazdu, którego najważniejszymi elementami są wskazówki mające pomóc obniżyć koszty wyprawy oraz jej kosztorys.

Co zrobić żeby wygrać?

Wejdź na https://paragonzpodrozy.pl/wyslij_paragon/ . Znajduje się tutaj formularz konkursowy z rubrykami paragonu. Należy je uzupełnić na podstawie jednej ze swoich podróży i wysłać. Zależy nam na tym, aby prace konkursowe były przygotowane profesjonalnie, solidnie pod kątem praktycznych wskazówek, ale i ciekawie i z polotem. Mieszanka informacji i tego, co najlepsze w podróżowaniu na własną rękę. Tak sporządzony paragon z miejsca staje się faworytem do zwycięstwa.

Sprawa jest więc banalnie prosta. Wy wysyłacie do nas swoje Paragony, my wysyłamy Wam książki, a baza podróżniczych pomysłów i praktycznych sposobów na obniżenie kosztów wyjazdów się poszerza! Simple as hell.

Jeśli trafiłeś tu pierwszy raz i obca jest Ci forma Konkursu odsyłamy do zakładki Paragony, gdzie można obejrzeć całą bazę zebranych do tej pory Paragonów.

Przykładowe paragony prezentują się tak:

Włóczęga po Turcji

Syberia autostopem

Gorgany – dzikie góry

Klasyczno – Goańskie Indie

A tak wyglądają wyniki dwóch pierwszych edycji konkursu:

Pierwsza edycja konkursu na najlepszy paragon z podróży

Druga edycja konkursu na najlepszy paragon z podróży

Nie masz na koncie żadnego wyjazdu, który nadawałby się do opisania w paragonie? Myśli o wyjeździe autostopem chodzą Ci po głowie od dawna, ale coś przeszkadzało Ci się zdecydować?

Wyjedź na majówkę! Być może pomoże Ci w tym wydarzenie, które stworzyliśmy na facebooku: Paragoniada – wyjdź z domu i przeżyj przygodę!

Do wydarzenia dołączyło już sporo osób planujących majówkowe wyjazdy i podzielających ideę podróżowania na własną rękę.

Konkurs trwa od 25 kwietnia do 30 maja.

Tutaj przeczytasz regulamin konkursu

Wszelkie pozostałe informacje dotyczące zabawy znajdziesz w zakładce Konkurs

Jeszcze raz przypominamy, formularz konkursowy znajduje się pod adresem https://paragonzpodrozy.pl/wyslij_paragon/

Wszelkie pytania odnośnie Konkursu prosimy kierować na pzpodrozy[at]gmail.com

Do dzieła!

[fb-like]

 

Miejsce na Twój komentarz

*