Skip to main content
search
0
Trzeci raz z rzędu spotykamy się nad Popradem na najlepszym festiwalu w Polsce. Jest to także okazja spotkania dla czytelników, przyjaciół i przyjaciół przyjaciół naszego bloga. W tym roku Paragon będzie reprezentował Patryk. Przez kilka dni będziemy rozkoszować się klimatem bałkańskiej muzyki, wspaniałego jedzenia i orzeźwiających kąpieli w Popradzie.

[starbox id=”Patryk”]

Spontaniczna, niczym nieskrępowana radość, ucieczka od komercji i wielkomiejskiego zgiełku, pozytywnie zakręceni ludzie i ogień nie muzyka. Największy w Polsce festiwal kultury bałkańskiej i węgierskiej zagra w tym roku po raz piąty, od 31 sierpnia  do 2 września. Na scenie zbudowanej w szczerym polu w nadpopradzkich Barcicach k/ Starego Sącza wystąpią w tym roku prawdziwe gwiazdy, m.in.: Fanfare Ciocărlia, Shantel czy Kapela ze wsi Warszawa.

Ramowy program:

DZIEŃ PIERWSZY 31 VIII 2017 CZWARTEK

3 koncerty – start o godz. 18.30
Teresa Mirga i Kałe Bała (PL)
Kapela ze Wsi Warszawa (PL)
Duvački Orkestar Ekrem Mamutović (SRB)

DZIEŃ DRUGI 1 IX 2017 PIĄTEK

4 koncerty – start o godz. 17.30
Vołosi (PL)
Söndörgő (HU)
Shantel & Bucovina Club Orkestar (Planet Paprika/D/RO)
Abagar Quartet (BG)

DZIEŃ TRZECI 2 IX 2017 SOBOTA

4 koncerty – start o godz. 17.30
Kapela Maliszów (PL)
Buda Folk Band (HU)
Terrafolk feat. Emilio Castielo & Godalkanje (SLO)
Fanfare Ciocărlia (RO)

Genialne jedzenie, wspaniały klimat, cudowna okolica.  Tak było w zeszłym roku:

W tym roku festiwal ma miejsce w dniach 31 sierpnia – 2 września. Jako ekipa Paragonu z podroży, na terenie festiwalowej wioski, będziemy mieli swoją wydzieloną strefę, w której będzie można rozbić namioty. Tam będziemy integrować się we własnym gronie i stamtąd będziemy ruszać na podbój festiwalowej sceny. Stefę tę nietrudno będzie znaleźć oznaczać ją bowiem będzie wysoki maszt i  majestatyczna, paragonowa flaga.

Gdzie?

 

Barcice znajdują się między Starym Sączem a Piwniczną, o tutaj:

Za ile?

Jako Paragonowicze macie możliwość zakupu biletu na festiwal w specjalnej cenie 98 zł. Trzydniowy karnet obejmuje wstęp na wszystkie 10 koncertów i opłatę za pole namiotowe. Aby nabyć bilety ze zniżką trzeba skorzystać z tajnego linku, o tego -> Paragon na Pannonicy 2017. Jest to największa zniżka dostępna w obiegu – w podziękowaniu od organizatorów za naszą wierność i bardzo aktywny udział w festiwalu 😉 Zniżka obowiązuje do 2 lipca (niedziela) do 23:59!

Kiedy?

Do Barcic zjeżdżamy się od rana, w czwartek, 31 sierpnia, kończymy w niedzielę w okolicach południa, ale jeżeli będziecie chcieli dojechać do nas w inny dzień lub na krócej to też serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy Was do dołączenia do wydarzenia na Facebooku  i maila do nas z informacją, że nabyliście karnety wraz z imionami i nazwiskami uczestników (pzpodrozy[małpka]gmail.com).

Będzie fajnie.

Do zobaczenia!

[fb-like]
Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Dołącz do dyskusji! 2 komentarze

Miejsce na Twój komentarz

*