Skip to main content
search
0
W zeszłym roku Pannonica była miejscem 6 Paragonowego Spędu – wyjazdu dla czytelników, przyjaciół i przyjaciół przyjaciół naszego bloga. Festiwal tak bardzo nam się spodobał, że w tym roku także montujemy ekipę, aby wspólnie przez te kilka dni rozkoszować się klimatem bałkańskiej muzyki, wspaniałego jedzenia i orzeźwiających kąpieli w Popradzie.

[starbox id=”Patryk”]

Spontaniczna, niczym nieskrępowana radość, ucieczka od komercji i wielkomiejskiego zgiełku, pozytywnie zakręceni ludzie i ogień nie muzyka. Największy w Polsce festiwal kultury bałkańskiej i węgierskiej zagra w tym roku po raz czwarty, od 25  do 27 sierpnia. Na scenie zbudowanej w szczerym polu w nadpopradzkich Barcicach k/ Starego Sącza wystąpią prawdziwe gwiazdy, m.in.: Mahala Rai Banda z Rumunii, Dejan Petrović Big Band z Serbii, węgierski Parno Graszt i rodzima Dikanda. – tak piszą organizatorzy o festiwalu.

Od siebie możemy dodać – to wszystko prawda. Genialne jedzenie, wspaniały klimat, cudowna okolica.  Tak było w zeszłym roku:

W tym roku festiwal ma miejsce w dniach 25-27 sierpnia. Jako ekipa Paragonu z podroży, na terenie festiwalowej wioski, będziemy mieli swoją wydzieloną strefę, w której będzie można rozbić namioty. Tam będziemy integrować się we własnym gronie i stamtąd będziemy ruszać na podbój festiwalowej sceny. Stefę tę nietrudno będzie znaleźć oznaczać ją bowiem będzie wysoki maszt i  majestatyczna, paragonowa flaga.

Spis treści

Gdzie?

 

Barcice znajdują się między Starym Sączem a Piwniczną, o tutaj:

 

Za ile?

Jako Paragonowicze macie możliwość zakupu biletu na festiwal w specjalnej cenie 75 zł. Trzydniowy karnet obejmuje wstęp na wszystkie 10 koncertów i opłatę za pole namiotowe. Aby nabyć bilety ze zniżką trzeba skorzystać z tajnego linku, o tego -> Paragon na Pannonicy 2016. Mamy do Was prośbę, aby tego linku nie udostępniać tym, którzy nie chcą brać udziału w festiwalu w naszej paragonowej ekipie.

Kiedy?

Do Barcic zjeżdżamy się od rana, w czwartek, 25 sierpnia, kończymy w niedzielę w okolicach południa, ale jeżeli będziecie chcieli dojechać do nas w inny dzień lub na krócej to też serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy Was do dołączenia do wydarzenia na Facebooku  i maila do nas z informacją, że nabyliście karnety wraz z imionami i nazwiskami uczestników (pzpodrozy[małpka]gmail.com).

Będzie fajnie.

Do zobaczenia!

[fb-like]
Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Dołącz do dyskusji! Jeden komentarz

  • Paweł Płuska pisze:

    Wykupiłem 3-dniowy karnet i już się nie mogę doczekać. Będę na festiwalu Pannonica po raz pierwszy, ale czytałem dużo o tej imprezie. Zapowiada się naprawdę świetne wydarzenie, więc mam nadzieję, że zabawa będzie przednia! Najbardziej czekam na występ Dejana Petrovića 🙂

Miejsce na Twój komentarz

*

Close Menu