Skip to main content
search
0

Lemon-2014-średni1.jpg

Moi drodzy. Przed nami Spęd jakiego jeszcze nie było. W dniach 27-29 sierpnia spotykamy się w Barcicach nad Popradem, gdzie naszą Paragonową gromadą będziemy bawić się, tańczyć, rozmawiać, śpiewać, spacerować, kształcić i odpoczywać w ramach festiwalu muzyki bałkańskiej Pannonica.

Impreza zapowiada się doskonale. Trzy dni świetnej zabawy, osiem koncertów, warsztaty, bałkańska kuchnia, piękne krajobrazy i doborowe towarzystwo. Jako ekipa Paragonu z podroży, na terenie festiwalowej wioski, będziemy mieli swoją wydzieloną strefę, przeznaczoną tylko na namioty spędowiczów. Tam będziemy integrować się we własnym gronie i stamtąd będziemy ruszać na podbój festiwalowej sceny. Mamy w planie zbudowanie pokaźnego masztu i zatknięcie majestatycznej flagi – zresztą pomysłów na rozbudowanie naszej osady na pewno pojawi się wiele.

Gdzie?

Barcice znajdują się między Starym Sączem a Piwniczną, o tutaj:

Koszty

Udział w Spędzie będzie kosztował tyle, ile udział w samym festiwalu. W cenie trzydniowego karnetu jest też opłata za pole namiotowe. Cena za taki karnet wynosi 90 zł, ale wraz z organizatorami Pannoniki przygotowaliśmy dla Was specjalne zniżki. Aby nabyć bilety w specjalnej cenie trzeba skorzystać ze specjalnego, tajnego linku, o tego (czas promocji, do 23:59 w niedzielę 16.08 -> 6 Paragonowy Spęd na Pannonicy ze zniżką 15%. Mamy do Was prośbę, aby tego linku nie udostępniać tym, którzy nie chcą brać udziału w spędowej części festiwalu.

Kiedy

Do Barcic zjeżdżamy się od rana, w czwartek, 27 sierpnia, kończymy w niedzielę w okolicach południa, ale jeżeli będziecie chcieli dojechać do nas w inny dzień lub na krócej to też serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy Was do dołączenia do wydarzenia na Facebooku  i maila do nas z informacją, że nabyliście karnety wraz z imionami i nazwiskami uczestników (pzpodrozy[małpka]gmail.com).

Tak to wyglądało w zeszłym roku:

Ale oczywiście nie macie się co sugerować historią. Tym razem będzie taka jazda, jakiej jeszcze nad Popradem nie widzieli. W końcu nie codziennie 6 Paragonowy Spęd łączy się z 3 Pannoniką…

Nie może Was tam zabraknąć. W razie pytań jak zawsze jesteśmy do dyspozycji w komentarzach czy pod mailem.

Do zobaczenia!

[fb-like]
Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Dołącz do dyskusji! 9 komentarzy

Miejsce na Twój komentarz

*