W tym miejscu zgromadziliśmy wszystkie nadesłane przez Was paragony z podróży po Polsce. Każdy z nich jest zbiorem praktycznych informacji, wskazówek oraz rekomendacji, które pomogą w planowaniu taniego wyjazdu na własną rękę.

Chcielibyśmy też, żeby paragony stanowiły inspiracje do podróżowania na własną rękę. Tematyka wyjazdów przedstawionych w paragonach jest różnorodna, mamy nadzieję, że oprócz dostarczenia praktycznych porad będą one niekiedy iskierką rozniecającą większy ogień 🙂

W nowym menu postanowiliśmy usprawnić wyszukiwanie potrzebnych informacji. Opis każdego paragonu w tym menu zawiera miejsce podróży, długość wyjazdu i cenę. W ten sposób wyszukiwanie interesujących danych powinno być łatwiejsze. Opisy, jak i tytuły paragonów, znajdują się zawsze pod zdjęciem. Aby przejść do paragonu należy kliknąć w zdjęcie znajdujące się nad tytułem.

Paragony postaraliśmy się ułożyć tak, aby te z jednego państwa czy krainy geograficznej znajdowały się graficznie w tym samym miejscu.

Jeśli szukacie praktycznych informacji na temat konkretnego regionu lub miasta najlepiej nacisnąć CTRL+F i wpisać jego nazwę.

Aby przejść do paragonu należy kliknąć w zdjęcie znajdujące się nad tytułem.

Życzymy pomyślnych łowów!

Cały czas czekamy na kolejne paragony. Można je do nas przesyłać za pomocą paragonowego formularza.

Każdy nowy, przydatny paragon staramy się jak najszybciej dodać do bazy.

Wszystkim autorom raz jeszcze dziękujemy za przesłanie swoich paragonów. Mamy nadzieję, że zgromadzone informacje zachęcą do podróżowania na własną rękę oraz ułatwią organizowanie takich wyjazdów.