Konkurs – telefon w podróży czyli…

Bartek Szaro
Również tu

Bartek Szaro

Podróżuje, bo uważa, że poznawanie nowych miejsc i ludzi to najbardziej wartościowa rzecz jaką można robić w wolnym czasie. Obecnie pracuje nad książką o Polsce po prawej stronie Wisły.
Bartek Szaro
Również tu

Razem z operatorem taniej telefonii internetowej muff.pl, z którym współpracujemy, organizujemy dla Was konkurs pt.

„Telefon w podróży, czyli najbardziej odjechane miejsce do rozmowy”

Konkurs jest konkursem fotograficznym i polega na wykonaniu zdjęcia w jak najbardziej odjechanym miejscu do rozmowy. Zwycięży autor fotografii, który zobrazuje osobę korzystającą z jakiegoś urządzenia mobilnego w nietypowym miejscu. Zabawnym, niespodziewanym, zaskakującym, zupełnie niecodziennym. I nie chodzi nam o zdjęcia pstryknięte pod zlewozmywakiem czy w szafie Komandor, ale o miejsca z podróży. Czyli należy znaleźć miejsce podczas swojego dowolnego wakacyjnego wyjazdu, w którym nie zwykło się przeprowadzać rozmów telefonicznych i uwiecznić się tam właśnie podczas wykonywania połączenia. Do zdjęcia warto dołączyć opis – dzięki temu będziemy wiedzieć o co Wam chodzi 🙂

Wysyłając zdjęcie należy też podać miejsce jego wykonania. Zgłoszenia wysyłajcie na [email protected]

plakat

Co można wygrać?

Pierwszą nagrodą w konkursie jest książka „Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania” oraz kupon na rozmowy telefoniczne muff o wartości 20 zł.

Za drugie, trzecie i czwarte miejsce róównież ślemy „Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania” oraz nagradzamy kuponami na rozmowy telefoniczne muff o wartości 10 zł.

Będą jeszcze wyróżnienia, a za wyróżnienie otrzymać można kupon na rozmowy telefoniczne muff o wartości 10 zł.

Zwycięzców wybierzemy wspólnie razem z ekipą muff.

Do kiedy?

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i kończymy go 20 sierpnia o godzinie 23:59. Zgłoszenia nadesłane później nie będą brane pod uwagę.

Tutaj można przejrzeć regulamin konkursu.

A tutaj zobaczyć jak korzystać z muff na urządzeniach mobilnych:

Jeśli macie jakieś pytania – śmiało!

 

O programie Bartek Szaro

Podróżuje, bo uważa, że poznawanie nowych miejsc i ludzi to najbardziej wartościowa rzecz jaką można robić w wolnym czasie. Obecnie pracuje nad książką o Polsce po prawej stronie Wisły.