13 typow kierowcow na „nie”

Bartek Szaro
Również tu

Bartek Szaro

Podróżuje, bo uważa, że poznawanie nowych miejsc i ludzi to najbardziej wartościowa rzecz jaką można robić w wolnym czasie. Obecnie pracuje nad książką o Polsce po prawej stronie Wisły.
Bartek Szaro
Również tu

Prezetujemy 13 najpopularniejszych naszym zdaniem typow niezatrzymujacych sie kierowcow i ich reakcji na widok autostopowiczow stojacych na drodze. Oczywiscie jest to nasza subiektywna lista i jezeli macie jakies uwagi lub swoje typy to zachecamy do przedstwaienia ich w komentarzach. (Polskich znakow dzisiaj niet bo my Paliaki na gruzinskiej klawiaturze piszem. Jak wrocim do Polszy to moze poprawim…)

1. Oburzony i pogniewany – „Jak oni tak moga stac i lapac tutaj. Czego oni ode mnie chca? Niech sobie kupia bilet na autobus…”

2. Zaskoczona i zdziwiona – „To oni naprawde istnieja? Tesciu opowiadal o nich przy wigilijnych stole, ale myslalam ze to tylko legedny…”

3. Zakochana i oczarowana – „Och, tez chcialabym tak moc podrozowac jak oni, ale nikt nie chcial mnie zabrac na taka wyprawe. Jacy oni slodcy…”

4. Prosty Cham – „Zapierdlac na nogach chuje, a nie kurwa do mojej BMWicy sie pchacie

5. Doradca – „Czesc chlopaki, fajnie ze lapiecie stopa ale zle stoicie, jak podejdziecie 5 km to bedzie taka stacja, tam za lasem. Wtedy na pewno cos zlapiecie, mowie wam, znam sie na tym. A ty czarny zawiaz sobie buta, bo sie przewrocisz i zlamiesz sobie noge…”

6. Przyglupi ordynus – „Myslicie ze jestesmy fajni? TAKIEGO!” [tu kierowca pokazuje srodkowy palec]

7. Zboczeniec – Podjezdza, zatrzymuje sie, otwiera dzrzwi, usmiecha sie i wszystko jasne…

8. Sierota – „Chetnie bym sie zatrzymal, ale tutaj nie wolno a na pewno za mna jedzie policja. Przepraszam chlopaki…

9. Gluchoniemy – „Nie widze was, nie slysze was, nie istniejecie.” [Kierowca slepo zapatrzowy w przednia szybe.]

10. Spryciarz – „Co oni tam maja napisane?” [Tu kierowca zwalnia]. „Aaa, Barcelona!” [Tu kierowca gwaltownie przyspiesza].

11. Poszukiwacz -„Gdzie mi upadl ten dlugopis? Pewnie wpadl pod siedzenie. O, mam!”

12. Ucieszony i rozbawiony -„O, autostopowicze! Czesc! Dzieci machamy. Jak Wasz Tato byl mlody to tez tak podrozowal! Powodzenia!”

13. Lokalny mieszkaniec – „Podwiozlbym was ale mieszkam tu 100 m dalej.”

O programie Bartek Szaro

Podróżuje, bo uważa, że poznawanie nowych miejsc i ludzi to najbardziej wartościowa rzecz jaką można robić w wolnym czasie. Obecnie pracuje nad książką o Polsce po prawej stronie Wisły.
 • jaga

  14. Sorry, nie mam miejsca [tu kierowca ewentualnie pokazuje, jak bardzo nie ma miejsca]

 • berni

  Mądrala – (najczęściej na autostradzie)donośnie używa klaksona, a potem puka się palcem w czoło: „Co Ty tu kurw… robisz?! Odbiło Ci?! Spier… stąd, bo niebezpiecznie i zaraz Cię policja zgarnie!”

 • pavel

  Dowcipniś – zwalnia, zatrzymuje samochód przy tobie, a kiedy podchodzisz bliżej, to odjeżdża

 • Pingback: Tbilisi retro | Paragon z podróży()

 • Asia

  jestem trójką

 • Kasia

  To taka sentymentalna podróż, czytanie waszego bloga. Podróżowaliśmy kiedyś stopem po Polsce.Typy niezatrzymujących kierowców zupełnie się nie zmieniły, uśmiałam się jak norka. Myśmy mieli książeczki autostopowicza, wystawienie książeczki pomagało.  

 • Boboki

  Szkoda ,że nie spotkałam Was!!!Jeżeli tak się zdarzy to bardzo chętnie Was podwiozę:)a korzyść będzie tylko dla mnie bo posłucham ciekawych opowieści!!!

 • groźny przestępca

  15. Przestraszona  – lepiej się nie zatrzymywac, kto wie, co to za szemrane typki…

 • http://www.lukaszsupergan.com/ Łukasz Supergan

  16. Wziąłbym Was chłopaki, ale bagażnik w rowerze zawalony żarciem, sami widzicie…

 • lesna

  jest jeszcze taki typ kierowcy co sie zatrzyma i nawet serdecznie zapraszajaco drzwi otworzy po czym okazuje sie…………..ze sam nie wiem gdzie jedzie 🙂

 • http://www.facebook.com/owadku Paulina Owad

  16. ‚ehhh pewnie jakies brudasy, pokaze im, ze jam miejscowy, co z tego ze na niemieckich blachach. ‚ 😀

  • Tomasz AN

   hehehhee „brudasy” dokładnie !

 • Kt Michnar

  17. POD KAPCIEM „O, autostopowiczki! Cześć dziewczyny! Acha dobrze kochanie nie mamy miejsca, dobrze. Sorry dziewczyny siły wyższe.”

 • Uk4

  Takim polaczkom jak wy nikt nie powinien siezatrzymywac

 • hav

  18. BO JEDEN PAS TO ZA MAŁO „Autostopowicze? O jaki piękny pas obok, co z tego, że może być czołówka, a ominę ich, jeszcze sąsiednie pobocze złapię, tak na wszelki wypadek, żeby nie dawać im złudnej nadziei że może jednak się zatrzymam”