fbpx

W kolejnym losowaniu wypadła 1. Dlatego Pać-Man w sobotę zawita do Kielc.

Punkt o współrzędnych 50.886 20.639 znajduje się dokładnie na ulicy Bukowej. Oto link do przybliżonej trasy: http://goo.gl/maps/1ypZv.

Na zdjęciu powyżej Paćmobil z przed 2 godzin na niesamowitym moście kolejowym nad Wisłą w Zadusznikach. Na pewno z tego miejsca prędzej czy później ujrzycie filmik.

Wynik losowania w wersji graficznej:

losowanie4

Oczywiście wieczorem aktualizacja wpisu o wrażenia z dnia.

Pozdrowienia z Osieka!

Aktualizacja, wieczór (przekazane smsem od Pać-Mana):

Nie mam Neta. Właśnie siedzę w okolicy Cmielowa. Milion komarów chce się dostać do środka. W czasie drogi do rzeki ugryzło mnie sto. Rzeka okazała się bagnem i była za głęboka. Ledwie się ochlapałem i tak uciekałem do namiotu, że teraz jestem mokry od potu. Idzie burza. Czekam na deszcz żeby się umyć. Paćmobil dzisiaj zmoknie bo plandeka wisi nad namiotem. Na razie, bo pewnie zaraz odleci. Mam nadzieje, że deszcz zmyje komary i będę się mógł w nim umyć. Jak nie będę się bał wyjść z namiotu bo coś tu dookoła co chwile stuka i puka. Zapowiada się ciężka noc. Nie mogę się doczekać rana.

Pozdrowienia od Paćmana.

[fb-like]

Pać-Man

Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Dołącz do dyskusji! 2 komentarze

  • Marzena K pisze:

    Kąpałeś się w Kamiennej? Podziwiam 😛

  • Marcin Sz. pisze:

    Zaduszniki 🙂 spędziłem tam większość wakacji, a na moście i nasypie kolejowym zbieraliśmy kulki rudy, które wypadły z transportu do ZSRR, jako pociski do procy… No i szkoda, że trasa oddala się od Rzeszowa, chętnie bym potowarzyszył 🙂

Miejsce na Twój komentarz

*