Skip to main content
search

No to zabawa zaczyna się na dobre. Pierwszy rzut kostką, pierwszy kierunek, mapa ze współrzędnymi wszystkich punktów i KONKURS!

Uwaga! Jeżeli nie czytałeś opisu Pać-Mana, musisz to zrobić teraz, żeby mieć pojęcie o czym ja tu w ogóle piszę. Możesz to zrobić TUTAJ.

Losowanie #1

Komisyjnie zostało przeprowadzone pierwsze losowanie pięciościenną kostką w celu obrania pierwszego kierunku. Oto wynik:

5

Kostka może nie wygląda super profesjonalnie, ale działa i spada na każdą ze ścian z równą częstością. Pać-Man tym razem nie wykorzystuje żadnej karty ze swojej talii.

Wynik losowania oznacza więc ni mniej ni więcej jak to, że pierwszy kierunek ku jakiemu wyrusza Pać-Man to wschód. Na mapie wygląda to tak:

losowanie2

Jutro rano Pać-Man wyrusza więc z Krakowa do punktu 49.828 20.639. Taką trasą:


View Larger Map

Od jutra trasy będą prowadziły już konkretnie od punktu do punktu z określonymi współrzędnymi z buforem 5 km.

Mapa ze współrzędymi

Poniżej znajdziecie link to mapy w bardzo dużej rozdzielczości ze wszystkimi punktami w Polsce wraz z ich współrzędnymi. Można ją sobie pobrać na swój komputer:

Duuuża mapa ze współrzędnymi

Konkurs!

Mapa jest potrzebna do dokładnego śledzenie Pać-Mana oraz do konkursu.

Każdy z Was może spróbować wytypować, na której kropce ze wszystkich 89 zakończy swoją podróż Pać-Man. Macie punkt startu, macie pierwszy kierunek, w opisie akcji możecie przeanalizować jakimi kartami z talii może dysponować Pać-Man żeby wpływać na losowania i sami będziecie mogli pod koniec gry wykorzystać dwie karty „Zakaz jazdy” żeby skierować Pać-Mana tam gdzie chcecie.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są:

– marokańska czapka z berberyjskiej wełny

– nasza książka „Paragon z podróży. Poradnik Taniego Podróżowania”

– oraz zestaw sakw rowerowych Dry Big firmy Crosso, o taki:

sakwy-nagroda

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać maila na adres pzpodrozy@gmail.com ze współrzędnymi punktu, w którym według Was Pać-Man zakończy swoją podróż. Dopiszcie też swoje imię i nazwisko, a w temacie wpiszcie: Pać-Man konkurs.

Swoje typy można nadsyłać do niedzieli 11.08.2013 do 23:59.

Wygrywa osoba, która trafnie wytypuje jeden z 89 punktów. Jeżeli więcej niż jedna osoba trafi dobrze, wygra ta, która wysłała odpowiedni typ jako pierwsza.

Im później (byle do niedzieli) wyślecie odpowiedź, tym więcej informacji będziecie mieli do dyspozycji o położeniu Pać-Mana. Z drugiej jednak strony, w przypadku remisu decyduje kolejność maili, dlatego sami musicie obrać odpowiednią taktykę.

Pać-Man ze swojej strony obiecuje, że nie będzie kierował się w jakikolwiek sposób Waszymi odpowiedziami. Skończy tam, gdzie siły i los zdecydują i dopiero wtedy sprawdzi kto wygrał.

Dołącz do Pać-Mana!

Pać-Man w każdym momencie podróży chętnie przyjmie każde towarzystwo. Na 15 min, godzinę, pięć czy cały dzień. Śledząc bloga będziecie znali jego przybliżone położenie każdego dnia. Jeśli będziecie mieli ochotę chwilę wspólnie popedałować, pogadać, zjeść obiad czy zaprosić do siebie – dzwońcie. Oto specjalny numer telefonu pod którym będzie dostępny Pać-Man podczas wyprawy ->733462122.

No to go!

Następny wpis już z trasy jutro, koło południa, a w nim wynik drugiego losowania i trasa na czwartek.

Sponsorzy:

logo podstawowe

 

 

logo_dane

samsung-logo

 

 

 

Poniżej można klikać jak się podoba, a jak się nie podoba to używajcie sobie w komentarzach poniżej. Do usłyszenia!

[fb-like]

Patryk „Pać-Man” Świątek

Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Miejsce na Twój komentarz

*