Skip to main content
search

Znowu nadarza się doskonała okazja aby razem gdzieś pojechać! Po nieocenionym sukcesie naszej pierwszej grupowej wycieczki, spektakularnego Sylwestra w Mołdawii, właśnie zabraliśmy się na planowanie drugiej. A cóż to za okazja? Oczywiście wakacje. I mimo że do końca roku szkolnego/akademickiego pozostało jeszcze trochę czasu to już dziś zapraszamy Was do wzięcia udziału w Niepospolitym początku wakacji!

'Niepospolity początek wakacji’ wymyśliliśmy z niezawodnym Gregiem, zawiadowcą portalu podróżniczego peron4, który to oczywiście wszyscy powinniście już dawno znać. Wymyśliliśmy go dopiero wczoraj, ale jesteśmy tak uradowani perspektywą kolejnego wyjazdu wraz z ekipą nowych, nieznanych nam podróżników więc postanowiliśmy poinformować Was o całym zajściu już od razu. I mamy nadzieję, że pomożecie, a ja już tłumaczę o co chodzi.

Czym jest Niepospolity początek wakacji?

Grupowym wyjazdem, który organizujemy dla wszystkich. Przy okazji jest to niebanalna impreza podróżnicza sprzyjająca nawiązywaniu nowych znajomości i wymianie najskrytszych turystycznych wrażeń.

Kiedy jedziemy?

Wyruszamy 2 lipca, a powrócić chcemy 7go. Termin może lekko ulec zmianie ale generalnie chcielibyśmy żeby Greg zdążył wrócić w poniedziałek do roboty.

Kto może jechać?

Jechać może absolutnie każdy kto chce. Można mieć 16 lat, można mieć 70, można mieć ze sobą psa, papugę czy kucyka. Trzeba natomiast mieć dobry humor i nie marudzić.

Kto obsługuje wyjazd?

Tak jak ostatnio: starszym kierownikiem grupy jest Greg, ja jestem kierownikiem młodszym. Wynika to z racji wieku oczywiście. Znaczy to mniej więcej tyle, że absolutnie o nic nie trzeba się martwić.

eeeee, ale gdzie w ogóle jedziemy?

Tego właśnie jeszcze nie wiemy. Pomysł jest taki abyście wymyślili gdzie można pojechać grupą na te 5 dni. Warunek jest taki, że musi być po podróż kolejowa. Jeśli nie uda się nic wykombinować (choć ja jestem przekonany, że się uda) to my coś zainicjujemy, ale na pewno będzie wtedy trudniej. Także szczerze liczymy na Wasze propozycje. Taki wyjazd możemy nawet połączyć z jakąś dodatkową poboczną inicjatywą, zobaczymy co nam wyjdzie. Ruszymy z miejsca, z którego będzie najlepiej logistycznie dotrzeć do celu.

Jakie będą koszty?

Jak wynika z powyższego akapitu tego nie wiadomo, ale należy spodziewać się, że raczej mocno poniżej średniej. Kiedy już będzie wiadomo dokąd jedziemy, bardzo szybko nakreślimy kosztorys.

babuszka

Czyli podsumowując: gdzieś na początku lipca pakujemy się w pociąg i jedziemy gdzieś, gdzie będzie na prawdę niepospolicie. Tam załatwiamy sobie jakiś nocleg, siedzimy ze dwa dni i wracamy. Będzie śmiesznie i będą przygody. Proste? Proste.

Wszelkie pytania i wyrazy zadowolenia prosimy zgłaszać w komentarzach.

A zapisy na wyjazd i propozycje gdzie powinniśmy jechać powinny znaleźć się tu: https://www.facebook.com/events/563258747030587/ Tutaj też na bieżąco będziemy planować wyjazd więc jeśli jesteś zainteresowany to dołącz. Tak najłatwiej będzie nam się komunikować. Jeśli nie masz fejsa to prosimy o komentarz.

Podawajcie dalej, zabierajcie znajomych i jedźmy wspólnie rozpocząć te wakacje na prawdę niepospolicie! Jedziecie?

bartek podpis

 

[fb-like]

 

Bartek Szaro

Autor Bartek Szaro

Oprócz bloga prowadzi także autor na YouTube o zrównoważonej turystyce. Twórca największego w Polsce cyklu spotkań łączących podróżowanie i reportaż "Kontynenty | spotkaj podróżników" oraz gospodarz cyklu spotkań "Nieturyści".

Więcej tekstów autora Bartek Szaro

Dołącz do dyskusji! 11 komentarzy

Miejsce na Twój komentarz

*