fbpx

Prezentujemy Wam długo wyczekiwany, pierwszy odcinek Paragon z podróży TV. Opowiadamy w nim o Maroko: co warto tam zobaczyć, co koniecznie trzeba spróbować i co można stamtąd przywieźć. W drugiej części w “Poradniku Rambo – jak przetrwać w buszu” przedstawiamy zalety i funkcje jednego z najprzydatniejszych, naszym zdaniem, przedmiotu w podróży – plandeki.

Na pewno odcinek nie jest idealny i wiele musimy jeszcze dopracować, ale jak to mówią:  pierwsze koty za płoty. A biorąc pod uwagę, że to Wy jesteście odbiorcami tego dzieła, bardzo prosimy Was o szczere opinie i pomysły na następne odcinki lub poszczególne elementy, które mogłyby się w nich znaleźć, czy to w komentarzach pod wpisem, czy na maila: pzpodrozy[malpa]gmail.com. Będziemy bardzo wdzięczni nawet za gorzkie słowa krytyki i nawet za najbardziej błahe uwagi. Zapnijcie pasy i ruszamy:

A w kolejnym odcinku dalsza cześć poradnika o Maroko, przedstawimy Wam m.in. jak wygląda “obrzęd” targowania i przedstawimy przykładową trasę jaką można zrobić po tym kraju.

Jeśli Wam się spodobało, można kliknąć:[fb-like]

Przeczytaj następny tekst
Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Dołącz do dyskusji! 8 komentarzy

 • hiya pisze:

  chlopaki, fajna strona, fajny filmik, ale czemu nie odmieniacie slowa Maroka:)?pozdrawiam

 • Przemek pisze:

  Jak jeździłem stopem całe wakacje to nie wpadłem na to by kupić plandekę. 
  Ale widzę, że ma przestronne zastosowanie. 🙂

 • Kinga pisze:

  Motto na dziś: ” Kup sobie plandekę” – chłopaki cały materiał jest świetny ale to mnie już całkiem rozwaliło … 🙂 Az w Poniedziałek pójdę i kupie sobie plandekę 🙂 gratulacje czekam na więcej 🙂

 • Pe pisze:

  Przy dziewiątym cięciu spowodowanym wybuchem śmiechu przestałem liczyć 😀 Dodam, że mnie tam nie było (na szczęście, bo inaczej z całego nagrywania byłyby nici :D)

 • Bartek Szaro pisze:

  No nie wierzę, że finalnie znalazł się tutaj fragment z “Grabarze wyrabiają skóry” …
  😉

 • Asia pisze:

  Poradnik Rambo świetnie – autentycznie, prosto, szczerze, z humorem. Częsc o Maroko również w porządku tylko badzcie ostrozni na nie przegiecie z wzajemnym rozpraszaniem sie, bo w pewnym momencie nie wiedziałam czy patrzeć na Bartka miny czy słuchać Patryka. Ale to może z podowu mojego braku podzielnej uwagi 😉

Miejsce na Twój komentarz

*