Skip to main content
search
0

Prezentujemy Wam długo wyczekiwany, pierwszy odcinek Paragon z podróży TV. Opowiadamy w nim o Maroko: co warto tam zobaczyć, co koniecznie trzeba spróbować i co można stamtąd przywieźć. W drugiej części w „Poradniku Rambo – jak przetrwać w buszu” przedstawiamy zalety i funkcje jednego z najprzydatniejszych, naszym zdaniem, przedmiotu w podróży – plandeki.

Na pewno odcinek nie jest idealny i wiele musimy jeszcze dopracować, ale jak to mówią:  pierwsze koty za płoty. A biorąc pod uwagę, że to Wy jesteście odbiorcami tego dzieła, bardzo prosimy Was o szczere opinie i pomysły na następne odcinki lub poszczególne elementy, które mogłyby się w nich znaleźć, czy to w komentarzach pod wpisem, czy na maila: pzpodrozy[malpa]gmail.com. Będziemy bardzo wdzięczni nawet za gorzkie słowa krytyki i nawet za najbardziej błahe uwagi. Zapnijcie pasy i ruszamy:

A w kolejnym odcinku dalsza cześć poradnika o Maroko, przedstawimy Wam m.in. jak wygląda „obrzęd” targowania i przedstawimy przykładową trasę jaką można zrobić po tym kraju.

Jeśli Wam się spodobało, można kliknąć:[fb-like]

Przeczytaj następny tekst
Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Dołącz do dyskusji! 9 komentarzy

Miejsce na Twój komentarz

*