Skip to main content
search
0

Walka o tytuł Bloga Roku 2011 trwa nadal i dzięki wyborze Jurora, jesteśmy w samym jej środku. A na polu bitwy zostało już tylko trzech zbrojnych…

Z 10-u najlepszych blogów w II etapie, w kategorii Podróże i szeroki świat, Tomek Michniewicz wytypował trzy, w tym nasz Paragon z podróży, do dalszej walki o główną wygraną. To bardzo motywujące mieć świadomość, że osoba, która doświadczyła w podróży tak wielu nietypowych sytuacji docenia to, co tutaj tworzymy – znaczy: trzeba robić dalej! Teraz razem z 29-ma innymi blogami z 10-u kategorii, na uroczystej gali, 16-go lutego, będziemy czekali na ostateczny werdykt kapituły konkursu.

Bardzo dziękujemy Wam za smsy oddane w poprzednim etapie, jak widać postawiliście na dobrego konia. Wejście do finału jest dla nas ogromną radością. Trzymajcie kciuki!

[fb-like]
Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Dołącz do dyskusji! 4 komentarze

Miejsce na Twój komentarz

*