Skip to main content
search
0
W połowie października 2017 w trakcie Babiego Lata wybraliśmy się z Bartkiem na eksplorację Puszczy Białowieskiej. Staraliśmy się obejrzeć zarówno najbardziej chronione obszary jak i mało uczęszczane szlaki przy granicy z Białorusią. Efekty tych wędrówek możecie podziwiać w poniższej galerii w Dużym Formacie. Miłego oglądania!

Zdjęcia wykonywane były aparatem Canon 6D Mark II z obiektywem Canon EF 24-70mm f/2.8 L.

Patryk Świątek

Autor Patryk Świątek

Lewa półkula mózgu. Analizuje, roztrząsa, prześwietla. Oddany multimediom i opisywaniu przygód. Laureat konkursów fotograficznych. Autor reportaży, lider stowarzyszenia "Łanowa.", założyciel "Ministerstwa podróży". Nie może żyć bez pizzy.

Więcej tekstów autora Patryk Świątek

Dołącz do dyskusji! 3 komentarze

  • Waldek pisze:

    Ten kto nie był niech żałuje. Z uwagi na to, że pochodzę z Podlasia i wracam często do rodziców, puszcza jest odwiedzana prze ze mnie przynajmniej raz w roku. Widoki, cisza, spokój, dzikie zwierzęta, naturalny krajobraz i mała ilość biznesu turystycznego pod podróżujących sprawia, że chce się tam wracać. Niestety powoli wszystko rozwija się ku „zarabianiu” stąd jeszcze kilka lat można będzie podziwiać dzikość tego miejsca. Później niestety będzie to tylko puszcza.

  • pawel pisze:

    Fajne zdjęcia 😉

Miejsce na Twój komentarz

*