Wyniki konkursu na najlepszy paragon z podróży!

Bartek Szaro
Również tu

Bartek Szaro

Podróżuje, bo uważa, że poznawanie nowych miejsc i ludzi to najbardziej wartościowa rzecz jaką można robić w wolnym czasie. Obecnie pracuje nad książką o Polsce po prawej stronie Wisły.
Bartek Szaro
Również tu

Dobra. Skończyliśmy. Termin minął, prace ocenione, są wyniki. Na początku wielkie dzięki. Każdy kolejny paragon na mejlu cieszył , ekscytował i sprawiał, że wciąż mieliśmy ochotę na więcej. Nie raz otwieraliśmy szeroko oczy ze zdumienia czytając o przebiegu waszych eskapad. Słowo wyjaśnienia. Trochę zagalopowaliśmy się z tymi 30 nagrodami. Wszystkich paragonów dostaliśmy 29, więc zmniejszyliśmy liczbę nagród do 15, żeby mieć możliwość wyboru. Mimo wszystko mamy nadzieję, że inicjatywa się spodobała. Druga edycja konkursu zapewne po wakacjach.

A, no i najważniejsze. Wybór oczywiście nie należał do najłatwiejszych. Oceniając przykładaliśmy dużą wagę do wskazówek i rozpiski kosztów. Dodatkowe plusy były także za koncept wyjazdu i zdjęcia. Kilka prac odrzuciliśmy ze względów technicznych. Ci, którzy nie wygrali będą mieli jeszcze szansę na nagrodę publiczności. O tym już wkrótce. Tak ustawiliśmy kolejność prac (w obrębie poszczególnych kategorii nagród kolejność nie ma znaczenia):

1 miejsce ( Czołówka Petzl e+LITE oraz zestaw 3 książek wydawnictwa Otwarte):

Marta Kościelska – Klasyczno-betonowo-goańskie Indie

miejsca 2-5 (4 zestawy po 3 książki wydawnictwa Otwarte):

Anna Żuchlińska – Chiny

Wojciech Ganczarek – Zakaukazie

Magda Skwierczyńska – Lucky Trip

Joanna Majkowska – Krym

miejsca 6-10 (5 zestawów po 2 książki wydawnictwa Znak):

Bartłomiej Kiraga – Iran

Maciej Chmielecki – Nachiczewan

Marcin – Kaukaz i Zakaukazie

Barbara Peek – Dach Europy

Bartek Polonis – Kraje nadbałtyckie

11-15 (po 1 książce wydawnictwa Znak):

Busem przez świat – Busem dookoła Europy

Radek Mamoń – Turcja, a przy okazji …

Wojciech Ganczarek – Gorgany

Kasia Ludwin – Barcelona

Beata Galant – Syberia stopem

Jeśli wystąpiły jakieś błędy w imionach czy nazwiskach to można się poskarżyć.
Nagrody wyślemy najpóźniej do 20 lipca. Przypominamy, że wygraliście książki ufundowane przez wydawnictwo Znakwydawnictwo Otwarte.

O programie Bartek Szaro

Podróżuje, bo uważa, że poznawanie nowych miejsc i ludzi to najbardziej wartościowa rzecz jaką można robić w wolnym czasie. Obecnie pracuje nad książką o Polsce po prawej stronie Wisły.