Ziemniak podróżnik

Patryk Świątek
Patryk Świątek

Latest posts by Patryk Świątek (see all)

Kto lubi chipsy ręka w górę? Oczami wyobraźni widzę las rąk w górze, dlatego poniżej przedstawiam Wam krótki opis nowego konkursu Lay’s, związanego z naszą branżą, czyli podróżowaniem. Do wygrania kasa na całkiem porządny wyjazd.

Generalnie chodzi o to, że Ziemniak – główny chipsowy bohater – bardzo się ostatnio uaktywnił w związku, ze zbliżającym się wg Majów końcem świata. Chcąc jak najlepiej wykorzystać pozostały mu czas chciał zacząć spełniać swoje liczne marzenia, a  firma Lay’s postanowiła jego marzenia spełniać. Oczywiście pierwsze co zrobił to udał się w podróż (nie ma piękniejszych marzeń) do Grecji. Efektem jego wyjazdu był nowy smak Lay’s – sałatka grecka. Potem wpadł do miodu tworząc kolejną wariację na swój temat, czyli „żeberka w miodzie”. A potem pomysłu mu się skończyły, dlatego poprosił o pomoc sowich fanów. I tutaj zaczyna się konkurs:

W każdej paczce Lay’s znajduje się kupon, na którym możecie znaleźć jedno z marzeń Ziemniaka oraz kod konkursowy. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba wejść na stronę www.lays.pl i w specjalnej aplikacji spełnić marzenie Ziemniaka z kuponu tworząc obrazek za pomocą edytora (macie do dyspozycji gotowe elementy, ale można też wgrać tam swoje własne zdjęcie). Potem należy wpisać kod konkursowy z paczki i czekać na wyniki. Jury codziennie wybiera 10 najlepszych kolaży, których autorzy otrzymują po 200 zł oraz jedno najlepsze tygodniowo z nagrodą 20 000 zł. Za to można np. dwa lata żyć w Nepalu w bardzo przyzwoitych warunkach. Dodatkowo publiczność wybiera jedną pracę tygodniowo decydując o przyznaniu 2000 zł.

Jeśli i tak wcinacie kilka paczek chipsów tygodniowo połączcie przyjemne z pożytecznym i poświęćcie kilka minut na wysłanie swojej pracy. Stanowczo odradzamy odgonić w tym momencie myśl: „i tak na pewno nie ma szans na wygraną” bo to nie prawda. Szansa jest i to spora. Zresztą żeby się przekonać trzeba spróbować.

  • konnan.pl

    aż specjalnie kupię cipsy, żeby wziąć udział